Płatności Kasyna internetowe nie pozwalają swoim odbiorcom na pożyczki w celu kolejnych rozgrywek – do gry uprawnia nas jedynie aktywne konto oraz odpowiednia kwota.
Punktacja kart Od dwójki do dziesiątki ilość punktów odpowiada liczbie, jaka występuje na danej karcie.

Sprawdź bingo, które jest równie popularną grą hazardową co Blackjack

Jedna z ciekawych gier hazardowych, które nie polegają na przekładaniu i dobieraniu kart, to właśnie bingo. Do gry potrzebna jest plansza składająca się z dwudziestu pięciu pól ułożonych w rzędach po pięć. Osoby grające w rozgrywce mogą wybierać bądź zakreślać pola, w ten rodzaj formując wzór będący celem gry. Należy wtedy zawołać: Bingo! Wygrana gwarantuje bez wątpliwości zaszczyty oraz odpowiednią kwotę.

Plansze, w których posiadaniu są gracze, oczywiście nie są jednakowe - umożliwia to wyłonienie zwycięzcy. Gra pod względem zasad podobna jest nieco do znanego z telewizji "Koła Fortuny". Osoba prowadząca oddaje losy graczy w ręce przypadku, dokonując losowania - ma do dyspozycji pudełko bądź pojemnik naładowany kulami, na których napisano poszczególne liczby.

Wylosowanie danego numeru jest obwieszczane i wszyscy, którzy mają taki numer na planszach, mogą go oznaczyć. Ważne - przed rozpoczęciem gry powinno być wiadomo, co trzeba ułożyć, często jest też tak, że zaczyna się dość minimalistycznie, a kończy na całych planszach. Gra toczy się nieraz na dużej ilości plansz jednocześnie, co praktykowane jest głównie w salonach gry. Wolno mieć też plansze podwójne, nazywane po prostu "dual dab".