Punktacja kart Od dwójki do dziesiątki ilość punktów odpowiada liczbie, jaka występuje na danej karcie.
Płatności Kasyna internetowe nie pozwalają swoim odbiorcom na pożyczki w celu kolejnych rozgrywek – do gry uprawnia nas jedynie aktywne konto oraz odpowiednia kwota.

Sprawdź jaką grą jest Blackjack - najlepsze informacje dotyczące blackjacka!

Blackjack, czyli popularne oczko, to jedna z najpopularniejszych gier karcianych, jakie mamy do wyboru w kasynie. Jej wielką zaletę jest prostota. Każdy w lot zrozumie jej zasady. Oczywiście w przypadku nałogowych graczy, gdy walka idzie o poważne sumy liczone w dziesiątkach tysięcy przygotowanie strategii jest niezbędne. Gracz musi zrobić wszystko, aby przypadek ograniczyć do najmniejszej możliwej wartości. Oczywiście czasem i to nie pomoże, ale należy zrobić wszystko, co jesteśmy w stanie uczynić.

Jakie strategie należy stosować Blackjacku? Przedstawmy te najpopularniejsze. Podwojenie stawki, na taki krok grający może się zdecydować, gdy tylko w momencie, gdy otrzymał już dwie karty. Owe podwojenie pozwala mu dobrać jeszcze tylko jedną. Kolejne zagranie w slangu karcianym nazywane jest `split`. Występuje w momencie, gdy grający dostał dwie takie same karty. Wtedy może oczywiście zwiększyć stawkę dwukrotnie i dobrać karty. Ostatnim charakterystycznym zagraniem, o którym warto wspomnieć jest tzw. ubezpieczenie. Jego wartość do dokładnie połowa stawki podstawowej. Można ją użyć w momencie, gdy, karta odsłonięta przez krupiera to As.