Płatności Kasyna internetowe nie pozwalają swoim odbiorcom na pożyczki w celu kolejnych rozgrywek – do gry uprawnia nas jedynie aktywne konto oraz odpowiednia kwota.
Punktacja kart Od dwójki do dziesiątki ilość punktów odpowiada liczbie, jaka występuje na danej karcie.

Sprawdź popularne gry karciane w kasynach online

Jeśli hazard kojarzy się nam z między innymi rywalizacją, z pewnością przypadną nam do gustu gry karciane. Tu nie wystarczy samo szczęście, ale przydatne będą także dodatkowe umiejętności. Najwięcej „technicznego” przygotowania będzie od nas wymagała gra w pokera. Nim przysiądziemy się do stolika, musimy poznać dokładne zasady gry, w tym również różnice między poszczególnymi odmianami pokera.

Kolejną ważną kwestią będzie opanowanie pokerowych zwycięskich układów kart oraz ich hierarchię starszeństwa. Inną hazardową grą karcianą jest równie popularny blackjack. W tej grze nie chodzi jednak o umiejętne dobieranie kart w układ o najwyższej wartości, ale o trafienie „oczka”, czyli wartości równej 21. W blackjacku naszym przeciwnikiem są nie tylko inni gracze, ale także kasyno, którego reprezentantem jest krupier rozdający karty.

Zarówno w pokerze, jak i w blackjacku bardzo ważny jest rachunek prawdopodobieństwa – im precyzyjniej będziemy w stanie przewidzieć następne karty, jakie nam przypadną w rozdaniu, tym większe są nasze szanse na zwycięstwo. Jeszcze inna gra karciana, w której również głównym przeciwnikiem jest krupier, to bakarat. Zasady bakarata są bardzo proste i sprowadzają się do trafnego obstawienia zwycięzcy danego rozdania kart albo remisu.

Najprostszą grą karcianą na pieniądze jest High/Low. Przypomina ona nieco grę „w wojnę” – obstawiamy tylko, czy wyłożona druga karta będzie niższa czy wyższa od tej leżącej na stole. Praktycznie w każdej grze karcianej wysokość naszej wygranej zależy od stawki, jaką zdecydowaliśmy się postawić. W niektórych grach, na przykład w pokerze, na wielkość wygranej puli nie ma wpływu wartość naszego układu – wygramy tyle samo, niezależnie czy pokonamy przeciwników trójką czy pokerem. W innych wysokość wygranej może być wyższa, jeśli trafiliśmy szczególnie cenny układ kart.