Punktacja kart Od dwójki do dziesiątki ilość punktów odpowiada liczbie, jaka występuje na danej karcie.
Płatności Kasyna internetowe nie pozwalają swoim odbiorcom na pożyczki w celu kolejnych rozgrywek – do gry uprawnia nas jedynie aktywne konto oraz odpowiednia kwota.

Jakie mamy do dyspozycji zagrania w blackjacku

Blackjack w kasynie to gra polegająca na zgromadzeniu dwudziestu jeden punktów, poprzez dobieranie kart. Jednak rzadko wygrywa osoba, która ma dwadzieścia jeden, ponieważ rzadko graczowi, który gra z krupierem udaje się zebrać tak dużo, dlatego najczęściej wygrywa ten, kto zbierze sumę zbliżoną do popularnego oczka. Gracz na starcie otrzymuje dwie karty, po czym musi zdecydować się na kolejny krok.

Do wyboru na pięć zagrań, którymi są dobranie karty, nie dobieranie karty, podwojenie stawki, rozdwojenie kart i ubezpieczenie, którego gracz może dokonać jedynie w przypadku, gdy pierwszą kartą krupiera jest As. Przybliżmy każde z tych zagrań. Dobranie karty i nie dobieranie karty to podstawowe zagranie, jakie gracz ma do dyspozycji, musi jednak pamiętać, że jeśli dobierze za dużo kart i będzie miał tak zwaną furę to automatycznie przegrywa.

Kolejnym zagraniem jest podwojenie stawki, które jest możliwe tylko na początku gry, gdy gracz ma dwie karty. Jeśli gracz zdecyduje się na podwojenie stawki dostanie jedną. Rozdwojenie karty, z angielskiego Split, jest możliwe, gdy pierwsze dwie karty gracza są takie same, czyli tworzą tak zwaną parę. Podwojenie polega na postawieniu drugiej stawki, która jest równa pierwszej.