Płatności Kasyna internetowe nie pozwalają swoim odbiorcom na pożyczki w celu kolejnych rozgrywek – do gry uprawnia nas jedynie aktywne konto oraz odpowiednia kwota.
Punktacja kart Od dwójki do dziesiątki ilość punktów odpowiada liczbie, jaka występuje na danej karcie.

Czytaj regulamin kasyna online, a dopiero potem zakładaj konto

Zaczynającym nie proponujemy rzucenia się od razu na głęboką wodę i wycieczki do kasyn, gdzie przesiadują sami "starzy wyjadacze". Powinni oni względnie skorzystać z ofert kasyn internetowych, które są przeniesieniem realiów salonów gry do Internetu. Jest dozwolone tam odnosić wirtualne zwycięstwa, można też grać na pieniądze, ale przedtem powinno się zapoznać się z regulaminem.

Proces rejestracji trzeba koniecznie rozpocząć od tego punktu. Regulamin określa wiele istotnych spraw, jak na przykład śladowy wiek gracza, formę rozliczenia się w przypadku wygranej, czy też inne kwestie, które mogą później wywołać wątpliwości. Nie wskazane jest się śpieszyć, wypełniając formularz - jeśli czegoś nie wiemy, szukamy tak długo, aż komplet będzie jasne.

Przeważnie trzeba stworzyć swój profil, podając nick - pseudonim którym będziemy się posługiwać w wirtualnym salonie gry - oraz hasło. Gdyby zamierzamy grać na poważnie, zadbajmy o odpowiednio trudne hasło i nikomu go nie udostępniajmy. Dostarczyć trzeba również działający adres email. Część kasyn online pyta też o inne dane, na przykład imię, nazwisko, wiek. Dobrze o stronie świadczy to, że danych tych nie trzeba podawać od razu - jest dozwolone dodać je później.