Płatności Kasyna internetowe nie pozwalają swoim odbiorcom na pożyczki w celu kolejnych rozgrywek – do gry uprawnia nas jedynie aktywne konto oraz odpowiednia kwota.
Punktacja kart Od dwójki do dziesiątki ilość punktów odpowiada liczbie, jaka występuje na danej karcie.

Poznaj podstawowe informacje dotyczące Texas Holdem

Z znanego na całym świecie pokera pojawiła się jedna z jego odmian, to jest Texas holdem. Obserwując sytuacje w kasynach wolno oznajmić, że żadna inna odmiana nie zdobyła aż tak serc graczy. Rozgrywki Texas Hold`em to materiał na turnieje, w których gra traktowana jest jako współzawodnictwo w rywalizacji między najzdolniejszymi graczami. Występuje też w salonach gry, przyjęła się równie mocno w internetowych kasynach i w wersjach na telefony komórkowe.

Liczba graczy nie powinna przekraczać dziesięciu, może być ich mniej. Podstawowe reguły gry różnią się nieco w każdej z trzech istniejących pod-wersji - odmian stworzonych na podstawie modyfikacji głównych zasad. Są to wersje: No Limit, Pot Limit oraz Limit. Chodzi o to, że na starcie gry gracze muszą postawić pewną kwotę pieniędzy - nazywa się to "ciemnymi stawkami".

Po rozdaniu kart kwota ta może stać się podbita określoną ilość razy zgodnie z regułami konkretnej wersji Texas Hold`em. Na przykład w wersji Limit podbijanie jest w pełni limitowane, również pod względem kwoty, jak i ilości, w wersji No Limit można podbijać jak tylko się chce i ile się chce. Alternatywa podbicia stawek albo wykonania innej czynności (można też zrezygnować) występuje kilkakrotnie, a następnie gracze ujawniają swoje karty.