Płatności Kasyna internetowe nie pozwalają swoim odbiorcom na pożyczki w celu kolejnych rozgrywek – do gry uprawnia nas jedynie aktywne konto oraz odpowiednia kwota.
Punktacja kart Od dwójki do dziesiątki ilość punktów odpowiada liczbie, jaka występuje na danej karcie.

Poznaj zasady dotyczące blackjacka

Blackjack to nic innego jak odmiana gry w popularne oczko, różnica jest taka, że jest to odmiana przeznaczona do gry w kasynach. Polega na grze jeden na jeden z krupierem, zwycięzcą zostaje ten, który będzie miał sumę kart bliższą dwudziestu jeden. W każdej odmianie tej gry każda karta ma swoją wartość. Tak jak w domowej wersji gry karty od jeden do dziesięć mają tę wartość, jaka jest na karcie, natomiast walet, dama i król mają wartość równą dziesięć.

Najwięcej wart jest as, jego wartość to jedenaście, jednak w zależności od woli gracza może on mieć wartość równą jeden. Wartość asa zmienia się w zależności od tego, co w danej sytuacji jest bardziej korzystne dla gracza. W grze, jaką jest blackjack chodzi o pokonanie krupiera, poprzez zebranie większej sumy kart. Gracz, tak jak i krupier dostają po dwie karty.

Gracz odkrywa swoje karty i może zrobić kilka rzeczy. Musi wybrać pomiędzy kilkoma zagraniami, te zagrania to dobranie karty (ang. Hit), nie dobranie karty (ang. Pass), podwojenie stawki (ang. Double down), rozdwojenie karty (ang. Split), ubezpieczenie (ang. Insurance), jednak ubezpieczyć może się tylko i wyłącznie w przypadku, gdy pierwszą kartą krupiera będzie As.